Symboly

Viacerí sa ma pýtate na význam symbolov, ktoré používam v projekte, resp. v logu svojej firmy. Preto som sa rozhodol, že vám o nich napíšem v tomto krátkom článku, ktorý zároveň slúži pre mňa aj ako oddychový, keďže sa k ďalšiemu článku (kvôli pracovnej vyťaženosti) stále neviem dostať.
 
Tri symboly = tri kľúčové slová, ktorých význam je veľmi dôležitý v živote uvedomiť si. Sú základom mojej filozofie Projekt:Z a myslím si, že sú tiež základom nášho spoločného bytia. Takže:
 
(žarovka) - Vedomosť - inak, zdieľanie informácií. Či si to uvedomujeme, či nie, v skutočnosti celý náš život spočíva v zbere, vo vyhodnocovaní a v predávaní informácií. Neustále prebieha interakcia medzi nami a našim prostredím. Pohostinstvá, krčmy,... boli odjakživa miestom, ktoré slúžilo na zber a rozširovanie informácií pre ľudí z daného okolia. Uvedomujem si funkciu svojho podnikania, a práve preto kombinujem pohostinstvo s „informačným portálom“.
 
(korunka) - Výnimočnosť - každý z nás je výnimočný, a rovnako dôležitý. Aj keď sa naša osobná úroveň líši, každý z nás má rovnaký potenciál. Ak si toto uvedomíme, prestaneme medzi sebou brojiť, konfrontovať sa a súperiť. Výnimočnosť si napokon môžete všimnúť aj na mojom podniku. Robím to inak. ;)
 
(krígeľ) - Spoločnosť - neoddeliteľnosť od prostredia, priamo určuje našu potrebu stretávať sa, komunikovať, vymieňať informácie, iba spoločnou interakciou sme schopní napredovať. Nesnažte sa separovať od druhých, vyberte si pre vás vhodnú partiu a stretávajte sa, komunikujte. Iba tak získate potrebné informácie, potrebný impulz pre váš osobný rast. Keď prežívate ťažké chvíle, keď sa vám nedarí a neviete ako ďalej, poďte do spoločnosti, stretnete nových ľudí, naberiete nové skúsenosti a ťažkosti ľahšie prekonáte.
 
Pekný zvyšok dňa.
Juraj Tušš